Istniejemy na rynku od 1989 roku, a od maja 2005 r. firma funkcjonuje pod nazwą „HYDROTON” Sp. z o.o. Przez cały okres działalności zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem na rzecz sektorów: ciepłowniczego i wodnokanalizacyjnego.

Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy, świadectwem na to jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 uzyskany w grudniu 2009 roku oraz otrzymane referencje za wykonane roboty.

Nasze doświadczenie, kadra pracownicza oraz posiadany sprzęt sprawiają, że jesteśmy dla Państwa partnerem gwarantującym terminowe i rzetelne zrealizowanie inwestycji.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że jako jedna z nielicznych firma w Polsce północnej posiada kompletny sprzęt służący do montażu muf z użyciem agregatu pianującego na rurociągach cieplnych preizolowanych oraz sprzęt służący do profesjonalnej diagnostyki systemów alarmowych rur preizolowanych. W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług pracownicy uczestniczą w cyklicznych certyfikowanych szkoleniach.